Lerend Netwerk: Biomethaan

Lerend Netwerk Biomethaan

Na de succesvolle Masterclass Biomethaan nodigt het Collectief Duurzame Energie (CoDE) jou graag uit voor het Lerend Netwerk Biomethaan. Als deel van het VLAIO-netwerk leggen we ons toe op samenwerking, innovatieve oplossingen en het ondersteunen van bedrijven die willen inzetten op duurzame energiedragers.

Door middel van dit Lerend Netwerk brengen we een vaste groep professionals samen die actief zijn binnen de biomethaanketen. Tijdens vier thematische sessies verdiepen we ons in actuele onderwerpen, telkens met ruimte voor interactie, vragen en het delen van ervaringen.

De eerste sessie gaat door op vrijdag 26 september 2025 bij de Fluxys Terminal in Zeebrugge.

Programma

Thema: certificering van biomethaan volgens een Europees erkend systeem

Wat mag je verwachten?

  • Wat houdt zo’n certificering in?
  • Hoe bereid je jouw organisatie hierop voor?
  • Hoe verloopt een audit in de praktijk?

Twee experten lichten het proces toe:

  • Willem Boeve (Exergie) – over de voorbereiding op certificering
  • Glenn Feryn (Control Union) – over auditing

Zoals steeds koppelen we theorie aan praktijk. We sluiten af met een rondleiding op de site van de Fluxys Terminal.

Praktische info

Datum: 26 september 2025
Locatie: Fluxys Terminal Zeebrugge
Prijs excl. btw: €250 leden / €300 niet-leden


Deelname aan het volledig traject (vier sessies) is vereist. Inschrijving dient te gebeuren voor aanvang van de eerste sessie.

Aantal deelnemers is beperkt. Deelname onder voorbehoud van screening. Deze wordt bevestigd voor 12 september.

vri 26/09/2025 van 13u00 tot 17u00

Wil je op de hoogte blijven?

Schrijf je in voor de nieuwsbrief!